Wp Fastest Cache eklentisi [Öneriyorum]

WordPress kullanıyorsanız, ilk zamanlarda olmasa bile ilerleyen dönemlerde sitenizin yavaşladığını hata mesajlarının arttığını acı şekilde farkedeceksiniz.

Ayların hatta yılların emekleri suya gitsin istemezsiniz. Google page speed run, GTMETRIX gibi hız skorlarında iyi sonuçlar almanıza olanak sağlayacak aşırı kolay bir wordpress eklentisi olan Wp Fastest Cache‘i mutlaka öneriyorum.

Eklenti Türk Yazılımcı Emre Vona tarafından geliştirilmiş olup inanılmaz hızlı ve samimi yanıtlar ile anında destek taleplerinize yanıt veriyor.

WordPress cache eklentileri arasında hiç düşünmeden premium versiyonu için 150 TL gibi bir rakama bu cache eklentisi tavsiyesini bir kenarlara not alabilirsiniz. Ya da eklentiyi indirmek için Wp Fastest Cache (Türkçe) bağlantısını tıklayabilirsiniz.

[adinserter block=”1″]

Eklentinin bazı özelliklerini kendi deneyimlerimden sıralayacak olursam;

  • 1000 Kredilik (resimlik) toplu resim sıkıştırma özelliği mevcut.
  • Aşırı hızlı ön bellekleme özelliği
  • CSS Minify ve HTML sıkıştırma yeteneği inanılmaz.
  • Eklentiyi yükledikten sonra PRO versiyonunu satın aldığınızda aktifleşen DB sekmesi de inanılmaz yetenekli. Wp- Optimize eklentisinin yaptığı database temizleme olayını tek bir sekmede tek bir komutla hemen gerçekleştiriyor.

Ben de bu sitede Wp Fastest Cache eklentisini kullanıyorum. Ve tercih ettiğim ayarların ekran görüntüsünü aşağıda paylaştım.

GÜNCELLEME: Ekran görüntüsünü sildim, özetle; mobil ve mobil theme ayarları hariç diğer herşey tikli (:

Yeri gelmişken WordPress site nasıl hızlandırılır? yazımı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir