Mimari projeler nasıl tasarlanır eğitimi yayında..

Kendimi mimarlıkta nasıl daha fazla geliştirebilirim? Mimarlık öğrenmek istiyorum, mimarlık nasıl bir meslektir? mimarlar neler yapar? Mimarlar nelerle uğraşır? Gibi soru ve sorunlarınızın tamamına yönelik lafı uzatmayan, sizleri doğrudan sonuca götürebilecek bir eğitim seti hazırladım arkadaşlar. Bu eğitim setine Udemy üzerinden rahatlıkla ulaşarak satın alabilirsiniz.

Fiyatı henüz sektöre yeni girecek, yeni mezun mimarları üzmemek adına oldukça uygun tutmaya çalıştım (Benzer kursların yaklaşık 4’te biri fiyatına). Ancak belirli bir emek ve sizin orada bir kaç dakika olarak bile gördüğünüz videoları hazırlayabilmek için saatlerimi – günlerimi harcadığımı belirtmekte yarar var.

İşin perde arkası ve bu kursu hazırlama sürecimle alakalı Udemy nasıl kayıt olunur? Udemy üzerinden eğitim videoları paylaşmak yazımda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mesleğe yeni adım atanlar, meslek içerisinde yer alıp kendi mimarlık ofisini kurmak isteyenler, sektörde neler yapabileceğini nereye ulaşabileceğini görmek isteyenler mimari projeler nasıl tasarlanır kursunu mutlaka edinmeli.

Mimarlık nasıl bir meslektir? Mimarlık hakkında merak edebileceğiniz teknik konuları hızlı ve sonuca yönelik bir anlatımla edinerek kariyer basamaklarında yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca kursu tamamlayanlar sertifika almaya hak kazanacak olup bu sertifikayı CV’nizde rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Mimarlık zor bir meslektir!

Mimarlık dünyanın en zor mesleğidir.. Eğer;

  • Severek yapmıyorsanız,
  • Çizim yapmak işkence geliyorsa,
  • Mekansal çözümler tasarlamak konusunda zorlanıyorsanız,
  • Mekanların ve binaların dili, düşünceleri, yaşam hakkı olduğuna inanmıyorsanız.
  • Bürokratik konuları, yönetmelikleri, çizim tekniklerini, uygulamaya dair pratikleri bilmiyorsanız.

Mimarlık kolay ve zevkli bir meslektir!

Mimarlık dünyanın en keyifli ve en kolay para kazanan mesleklerinden biridir.. Eğer;

  • Severek yapıyorsanız,
  • Çizim yapmaktan keyif alıyorsanız,
  • Mekansal çözümler tasarlamak konusunda yaratıcı önerileriniz, yenilikçi fikirleriniz varsa,
  • Mekanların ve binaların dili, düşünceleri, yaşam hakkı olduğuna inanmıyor tasarımlarınızı yaparken içerisinde yaşıyorsanız.
  • Bürokratik konuları, yönetmelikleri, çizim tekniklerini, uygulamaya dair pratikleri biliyor, tasarımlarınızı bu doğrultuda geliştiriyorsanız..

İşte ”Mimari Projeler Nasıl tasarlanır?” eğitimi tam da bu noktada imdadınıza yetişiyor. Eğitim videolarında samimi, doğrudan çözüme odaklanan, lafı uzatmadan, eveleyip güveleyerek eğitim süresini uzatmak gibi bir gaye olmaksızın herşeyi anlayabileceğinizi sağlamak amacıyla güzel bir mimarlık kursu hazırladığımı söylemeliyim.

Hazırladığım eğitim setinden maksimum verimi alabilmeniz için bazı yeterlilikler / gereksinimlere ihtiyaç duysanız da hiç bir şey bilmeden bu sektörde biraz zaman geçirdiyseniz mimari tasarım eğitimi tam size göredir.

Mimari çizimleri zaten temel düzeyde yapıyor olmanız, avantaj sağlasa da zorunluluk değildir.

İndirilebilir materyalleri, kurs müfredatını, pratik testlerini ve videoları özenle hazırladığımdan emin olabilirsiniz. Kurs boyunca ve kurstan sonra merak ettiğiniz herşeyi açıkça anlatmama rağmen kafanızda tam oturmayan kısımları bana her zaman sorabilirsiniz. Ayrıca kursu satın almadan önce merak ettiklerinizi de bana aşağıdaki yorum kısmından ya da iletişim formundan ulaştırabilirsiniz.

Mimari projeler nasıl tasarlanır? eğitimi için burayı tıklayabilirsiniz.

Etiketler:

“Mimari projeler nasıl tasarlanır eğitimi yayında..” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir