Mimari tasarım Udemy kursu kısa süreliğine ücretsiz (idi)

Udemy olayına iyi alıştım :). Tasarımlara dokunmak, insanlara faydalı olmak ve yeni şeyler üretmekten gerçekten keyif alıyorum. Udemy bu anlamda bana güzel fırsatlar sunuyor.

Mimari projeler nasıl tasarlanır? eğitimi reklamsız, tanıtımsız kendi halinde satıla – dururken şimdi uzmanı olduğum mimari proje yönetimi alanında güzel bir eğitimi daha Udemy’de pazara sundum.

Mimari tasarım nasıl yapılır? UDEMY Eğitimi için burayı tıklayın.

Mimari tasarım nasıl yapılır? UDEMY Eğitimi

Bu eğitimde aslında mevcut halinden 10 kat daha geniş bir müfredat belirleyerek yola çıkmıştım. Sonra düşündüm benim bu müfredatı tamamlamaya ciğerim yetmez 🙂 . Tamamladığım derslerin büyük bir bölümünü bırakmak suretiyle henüz başlığı olan ama videolarını çekmediğim dersleri komple sildim..

Haliyle bu şekilde toplam ders süresi 40 dk.’yı bile bulmadı. En azından diğer kursum için bir tanıtım vesilesi olsun, tanışma nedeni olsun öğrenci ve geri dönüş sayısında bir artış olsun diye ÜCRETSİZ yapmaya karar verdim.

GÜNCELLEME 24.03.2019: Ücretsiz indirim kuponundan yararlanan 100 + 9 öğrenci sayısına ulaştı. Bir sonraki kampanyalar ve indirim fırsatları için mimarın günlüğü’nü takip etmeye devam edin. 1 ARALIK 2019 tarihine kadar geçerli olacak %50 indirim kupon kodu: MIMARINGUNLUGU Ya da bu bağlantıya tıklayarak eğitime ulaşabilirsiniz.

Eğitimde tasarım incelemeleri bölümü oldukça içime sindi. Teorik ve teknik anlatımlardan oluşan ilk bölüm biraz sıkıcı kalabilir ama ikinci bölüm ile tamamlayıcı anlatımlara sahip.

Umarım beğenirsiniz, paylaşımların ve derslerin devamı gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir