Mimari proje eğitim seti

Mimari proje eğitim seti ile bir kaç saatlik anlatı sayesinde temel proje yönetimi bilgilerini öğrenmiş olacaksınız.

Eğitimi hazırlarken en fazla kullanılan yönetmelik bilgileri ile teknik çizim kaidelerine de fazlasıyla değinildi.

Udemy kursları daha önce kayıt olmayanlar için keşfettikten sonra derin bir denize dönüşüverse de, bu kursu edindiğinizde mesleki anlamda ciddi anlamda gelişim sağlayacağınızı söyleyebilirim.

Mimari proje eğitim seti nedir?

Mimari proje eğitim seti Mimari projeler nasıl tasarlanır? eğitimine verilen isimdir. Bu eğitimde kendi anlatımımla mesleğe henüz yeni adım atanlara ya da sektörde yer alıp teknik – mevzuat anlamında kendini geliştirmek isteyenlere özel bilgileri paylaşmaya çalıştım.

Mimari proje eğitim seti ne kadar?

Mimari proje eğitim seti ilk bir kaç ay sadece 49.99 TL’den satışa sunulmuştu. Ancak yeni derslerin eklenmesi ve belirli bir satış rakamına ulaştıktan sonra 59.99 TL üzerinden satışta.

Mimari proje eğitim setine nasıl kayıt olabilirim? Nereden temin edebilirim?

https://www.udemy.com/mimari-projeler-nasil-tasarlanir/?couponCode=MIMARINGUNLUGU Linkine tıklayarak sadece ilk 30 kişi için geçerli olan 29.99 TL’lik promosyon linkiyle kayıt olabilirsiniz. MIMARINGUNLUGU promosyon kodunu da kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Mimari proje eğitim setini tamamladığınızda mesleki anlamda projecilik hakkında önemli bir aşama kaydetmiş olacaksınız. Merak ettiklerinizi sorabileceğiniz mesaj gönder butonu, soru – cevap bölümü ve ödevler ile öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı yakalamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir