En İyi Netflix 2019 Film tavsiyeleri [En iyi 9 filmler]

En iyi Netflix 2019 film tavsiyeleri hakkında bazı filmlerden notlar ve inceleme yazısı hazırlamak istedim. Netflix’te Türk filmleri de son dönemlerde oldukça ilgi çeker hale geldi. Ben bazen düşünüyorum da, belki sinema salonlarının yerini artık evlerimiz alabilir.

Yeri gelmişken bahsedeyim; geçtiğimiz aylarda yazdığım netflix dizi önerileri 2018 yazım oldukça fazla okunmuş ve paylaşılmıştı. Bunun nedeni insanlar bir dizi ya da film için ayıracakları zamanın boşa gitmesini asla istemiyor olmalarıdır. Bu doğrultuda Black Mirror Bandersnacth filmi yorumlar gibi google aramaları oldukça önemli bir yer teşkil ediyor.

Burada paylaşacaklarım netflix kült filmler arasında olmasa da en iyi netflix filmleri 2018 arasında mutlaka yer alabilecek özellikteler. Tabi bir defa daha söylemekte yarar var ki ben bazılarını çok da beğenmedim..

[adinserter block=”1″]

[ilgili_yazi id=’117′]

Black Mirror Bandersnacth Filmi

Bu yıl mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yer alan bu netflix filmi izledikten sonra sizde bambaşka bir boyutu aktif hale getirecek. Vizyonda öne çıkanlar arasında yer alan Black Mirror dizisinden sonra bu yapımın o kadar beklentileri karşıladığından açıkçası emin değilim.

Sizi bir oyun içerisinde kendi kararlarınızı veremediğiniz, aslında birilerinin tercihleriyle yaşadığınız gibi duygulara boğan bir film olmuş.

Yani şunu söyleyeyim; ”en kötü black mirror bölümü bile bu filmden daha başarılıydı.” Filmi hazırlayanlar sanki bu gidişat seçmeli filmler izleyici için yeter ve artar gibi saçma bir mantık düşünmüş.

Netflix Tau filmi de izleyebileceğiniz yapımlar arasında

En iyi Netflix 2019 film tavsiyeleri yazıma bu defa yine bilim kurgu filmlerden TAU filmiyle devam ediyorum. İzledim, hatta izledik ailecek.. Filmin başları heyecanlı ve etkileyici olsa da sonlarına doğru finali tahmin edebildiğinizden heyecanı biraz kaçıyor hatta izlerken uyumuşuz bile..

En iyi Netflix 2019 film tavsiyeleri; ARQ

Yapay zeka, bilim kurgu ve fantastik öğelerin ağır baskın rol oynadığı hatta işin içine bir de zamanda yolculuk filmleri edası sezimlediğim başarılı sayılabilecek bir film daha.. Tabi bi avatar, inception filan beklemeyin..

Netflix izleme listeme eklediğim, afişlerinden ve konularından etkilendiğim en iyi netflix filmleri 2019 önerileri aşağıda sizler sıraladım;

Mimarın günlüğü blogumda pek çok yazımda da belirttiğim gibi aslında dizi, film izlemeye işlerden güçlerden ve web girişimlerimden pek vakit bulamıyorum. Ama siz nasıl bu yazıyı vaktinizi boşa harcamamak , gerçekten bi film dizi izlerken güzel vakit geçirmek noktasında verimli kullanmak için okuyorsanız ben de bu doğrultuda güzel film önerilerimi hazırlıyorum.

O halde en iyi netflix 2019 filmleri listemize geçelim;

  • Tükeniş
  • Yokoluş
  • Keşif
  • Cloverfield Paradoksu
  • Ufuk faciası
  • Full Metal Alcemist

Yukarıda saydıklarımdan sadece sonuncusunu izledim. 2019 Yılında bakalım başka ne filmleri netflix’ten izleyeceğiz merakla bekliyorum. Yapımların pek çoğu teknoloji – bilim üzerine olsa da duygusal, aşk filmleri de netflix’te izlenesi özelliklerde.

En iyi netflix 2019 filmleri önerileri hakkında siz neler düşünüyor sunuz?

GÜNCELLEME 10.02.2019; Yukarıdaki listeye The Protector Hakan Muhafız dizisini de eklemek isterim. Hakan Muhafız yorumlar yazımı dizi hakkında yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız okumalısınız.

Yorumunuzu paylaşın:

Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayımlanır.

Site Footer