İletişim

Projelerim, üretimlerim, çalışmalarım, reklam ve işbirlikleri ile alakalı merak ettiklerin için mail[at]muratercelebi.com , muratercelebi[at]gmail.com mail adreslerini veya aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsin.
Mimarın günlüğünde reklam için 3 farklı seçeneğiniz mevcut. Biri Ürününüz veya hizmetleriniz ile alakalı tanıtım yazısı, diğeri ise 125 x 125 px banner reklam alanı. Öbürü de Header (en üst kısımda) 728 x 90 px reklam alanıdır. Görseli siz sağlarsınız. Detaylar ve reklam & sponsorluk teklifleriniz için bu sayfadan benimle iletişime geçebilirsiniz.
Bu websitesi bir kişisel blogtur. İçeriklere yapılan yorumlarda, soru – sor sayfasında paylaştığınız E-posta adresinizi ancak size geri dönmem gerekmesi halinde kullanırım. Başka bir maksat için kullanmak gibi bir niyetim yoktur. Bu veriyi de zaten benimle siz paylaşıyorsunuz. İçeriklerin ve sorulara verdiğim cevapların güncelliğinden, doğruluğundan sorumlu değilim. Ama bu en doğru ve güncel bilgiyi paylaşmak istediğim gerçeğini de değiştirmez. Sitemi ziyaret edenler, kullananlar bu koşulları kabul etmiş sayılır. Ayrıca sitemde bazı analytics verileri ve reklam kodları tarayıcınızdaki çerezlerini kullanır. Haberiniz olsun. Demedi demeyin.