“Mafya Babası – Mafya Simülasyon Oyunu” YAYINDA!!!

Mafya babası – Mafya Simülasyon Oyunu Android platformu için playStore üzerinde yayında..

Oyunun kurgusu, senaryosu ve içeriği tamamen bana ait. Kodlama; Unity uzmanı Deniz Yanar’a ait, Teknik düzenlemeler genç Dostum Kerem‘e ait.

Yaklaşık 2 ay gibi bir geliştirme sürecinin ardından Yazı tabanlı bir çeşit strateji oyunu olan Mafya Simülasyon Oyunu’nu indirmek için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz; MAFYA BABASI – MAFYA SİMÜLASYON OYUNU

***

Oyunda şimdilik 50 zorlu görevi tamamlamaya çalışacaksınız. Bu görevleri yapabilmek için bazı gereklilikleri sağlamalısınız. Bunları sağlayabilmek için de bazı zorunluluklar var filan..

Abartılı grafikler, ses efektleri bekliyorsanız bu oyun kesinlikle size göre değil. Oyunda ilerlemeniz herhangi bir kayıt ekranı olmamasına rağmen kaydediliyor. Oyunu silip tekrar yüklediğinizde tüm verilerinizin kaybolacağını söylemeliyim. Ama o kadar sürükleyici ve eğlenceli ki her defasında yeniden başlayarak farklı şeyler deneyerek ilerleme deneyimi bile bambaşka bir güzellik olacaktır.

***

NARCOS dizisinden esinlenerek tasarladığım bu oyun, zaman sayaçlarıyla hemen bitirilebilir olmaktan çıkıyor. Görevler, oyunun tüm mekanik altyapısını kapsayacak şekilde kodlandığından kompakt bir deneyim sunuyor.

Özetle, mobil oyunlar offline çevrimdışı oyun oynamayı seviyorsanız internet olmaksızın oyun oynama deneyimi bu mafya oyunu sayesinde ücretsiz olarak size sunuluyor.

***

Benim için en önemli kısmı ise oyunda en ufak küfür, argo, şiddet teşviki, yasadışı suç özendirici faaliyet, terör, kısmi veya tamamen cinsellik gibi öğelerden KESİNLİKLE arınık olmasıdır.

Oyunun websitesi tasarım ve geliştirmesi de bana ait. Ziyaret ederek oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz; MAFYA OYUNU WEBSİTESİ

Oyunu deneyerek yorumlarınızı ve puanlarınızı esirgemeyiniz..

 

Yorumunuzu paylaşın:

Yorumlarınız onaylandıktan sonra yayımlanır.

Site Footer