Udemy platformunda birbirinden güzel 3 farklı mimari proje – tasarım eğitimlerim bulunmakta. Bu kurslara kayıt olarak kişisel / mesleki gelişiminize katkı sağlamak istiyorsanız aşağıdaki linklerden faydalanabilirsiniz.

Kupon kodlarının süresi 05/12/2020 tarihine kadar geçerlidir.

“Mimari Projeler Nasıl Tasarlanır?” Kursu

10+ saat anlatıyı içermekte olup değişen yönetmelikler ve mimari proje teknikleri – hesaplamalarının tamamını içermektedir. Aynı zamanda bürokrasi süreçlerinin de anlatıldığı bu kursun özellikle projecilik sektöründe çalışanlara büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kategorisinde en yüksek puana ve öğrenci sayısına sahip kursların başında gelmektedir. 1 ay boyunca ücretsiz iade seçeneği ile kursu tamamlayanlara katılım sertifikası da verilmekte.

Kursa indirimli olarak kayıt olmak için https://www.udemy.com/course/mimari-projeler-nasil-tasarlanir/?couponCode=D9489F470EA1D206B568 bağlantısını kullanabilirsiniz.

“Mimari tasarımlar nasıl yapılır?” Kursu

Bu kurs ise diğer kursa nazaran daha sözel ve soyut konuların anlatıldığı ancak geniş bir vizyon ve bakış açısı kazandırabilecek nitelikler taşımaktadır. Diğer kursun bir tamamlayıcısı olarak düşünebilirsiniz. Ancak tek başına da bu kurstan faydalanmanızda bir sakınca bulunmuyor. Aksine çok büyük katkılar elde edeceksiniz.

Kursa indirimli olarak kayıt olabileceğiniz linki bırakıyorum; https://www.udemy.com/course/mimari-tasarim/?couponCode=5624835221439AB1E861

“Sketch Up İle 3D Kat planı Modelleme Eğitimi”

Bu kursta en hızlı şekilde nasıl 3d kat planı modelleyebileceğinizi ve render teknikleri üzerinde anlatımlar yaptım. Yine mesleki gelişiminize fazlasıyla katkı sağlayabilecek faydalı bir kurs olduğunu söyleyebilirim.

Kursa indirimli olarak kayıt olmak için şu linki kullanabilirsiniz;

https://www.udemy.com/course/3d-kat-plan-modelleme-egitimi/?couponCode=F9107920C03129E31E4E

Hazır şu anki, karantina günlerinde eve tıkılmışken (: bu kurslardan faydalanarak zamanınızı verimli geçirebilirsiniz. #EVDEKALTÜRKİYEM! #EVDEKALDÜNYA