12 Mart Gaziantep doğumluyum. İAÜ Mimarlık Fakültesi’nden 2011 yılında mezun olduktan sonra G.Antep’te – İstanbul’da çeşitli firmalarda ve kendi mimarlık şirketimde ağırlıklı olarak konut projeleri üzerinde çalıştım. İç mekan tasarımı & dekorasyon çalışmalarım da bulunmakta.

Üretimlerimin bir kısmına projeler sayfasından göz atabilirsiniz. (Ayrıca Bkz; Tasarım yaklaşımım)

Hobi olarak Mimarlık temalı pek çok websitesini hayata geçirdim. “İç Mekan Tasarımı Üzerine Notlar”  ve “Mimarlık ve 101 şey” adlı bandrolsüz iki kitabım var. Haftalık yerel bir gazetede 3 sene köşe yazarlığı yaptım. Mimarlar Odası’nın çıkardığı süreli yayınlarda makaleler yazdım. Özetle yazmayı da çizmek kadar seviyorum.

Tasarım ve teknolojiyi buluşturan yenilikler hakkında araştırmalar yapmayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi, öğrendiklerimi bir ürüne dönüştürmeyi, mimarlığı düşünmeyi – mimariyi düşlemeyi kendime hedef edinmiş durumdayım.

Mimarlık dışında farklı alanlarda uğraşılarım da mevcut;

Mimarın günlüğü adını verdiğim bu blogda ise vakit buldukça       << Herhangi bir hit, popülarite beklentisi olmaksızın >> hayata ve mimarlığa dair kişisel düşüncelerimi içeren yazılar paylaşıyorum.

Herkesin içinde, doğru olana eğri bakan bir göz vardır..                                  Mimar SİNAN                                             

Mimarın günlüğü facebook sayfası‘nı da takip ederek sektörel gelişmeler ve blog yazılarıma daha kolay ulaşabilirsiniz.

Site Footer