12 Mart Gaziantep doğumluyum. İAÜ Mimarlık Fakültesi’nden 2011 yılında mezun olduktan sonra G.Antep’te, İstanbul’da; önemli firmalarında ve kendi mimarlık şirketimde ağırlıklı olarak konut projeleri’nde yer aldım.

Hobi olarak Mimarlık temalı ve sevilen pek çok blog / websitesini hayata geçirdim. “İç Mekan Tasarımı Üzerine Notlar”  ve “Mimarlık ve 101 şey” adlı bandrolsüz iki kitabım var. Haftalık yerel bir gazetede 3 seneye yakın gündeme dair konular hakkında köşe yazarlığı yaptım. Mimarlar Odası’nın çıkardığı süreli yayınlarda makaleler yazdım. Özetle yazmayı da çizmek kadar seviyorum.

Bir konu hakkında araştırma yapmayı, yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi, öğrendiklerimi bir ürüne dönüştürmeyi, mimarlığı düşünmeyi – mimariyi düşlemeyi kendime hedef edinmiş durumdayım.

 

Mimarlık dışında farklı alanlarda dijital uğraşılarım da mevcut;

Mimarın günlüğü adını verdiğim bu mimarlık temalı kişisel blogda ise vakit buldukça << Herhangi bir hit, popülarite ya da maddesel beklenti olmaksızın >> hayata ve mimarlığa kişisel düşüncelerimi içeren yazılar paylaşıyorum.

Herkesin içinde, doğru olana eğri bakan bir göz vardır..                                                                          Mimar Sinan

Mimarın günlüğü facebook sayfası‘nı takip ederek sektörel gelişmeler ve blog içeriklerini kaçırmayın!