R10.Net Türkiye’nin tartışmasız en iyi webmaster topluluklarından biridir. Eğer üye değilseniz üye olmanız için mevcut üyelerden davetiye almanız gerekmekte. Davetiye satışı R10.Net kurallarına göre üyelikten atılma sebebidir. Ancak r10 davetiyesi ücretsiz olarak hediye etmek serbest olduğundan size bu yazımda r10 davetiye kodu paylaşacağım.

R10’a üye olmak için Webmaster olmak zorunda değilsiniz. Freelance iş almak, web teknolojilerinden haberdar olmak ya da kendi web girişimlerinizde uzman desteği ya da fikir alışverişlerinde bulunmak için de bu platformda yer almak isteyebilirsiniz.

Mimarlığı seviyorum. İşimi seviyorum ancak internet girişimleri, web geliştirme ve online topluluklar hep ilgimi çekmiştir. Bu nedenle kendi girişimlerim hobilerim için bazen birşeyler sormak istediğimde ulaşabileceğim 80.000+ üyesi olan oldukça aktif ve canlı bir topluluk olan r10’a üyeyim yaklaşık 3 yıldır..

R10.net davetiye kodu çekilişi

Neyse sadede gelelim..

Bu yazıya yorum yaparak ücretsiz r10 davetiye kodu çekilişine katılabilirsiniz. Kazandığınızda  yorum yaparken kullandığınız mail adresine r10’dan davetiye göndereceğim.

R10’da davet ettiğiniz kişilerin forumdaki uygunsuz davranışlarından davet edenler de sorumlu olduğu kuralı bulunduğundan bu konuda seçici davranacağımı peşinen söyleyeyim. Yani çekilişi kazanmış olmanız r10 davetiyesi almak noktasında yeterli olmuyor. Ben çekilişle uğraşamam derseniz https://www.r10.net/uyelik/davetiye/ linkinden davetiyenizi kendiniz de talep edebilirsiniz.

Beklemekle uğraşmayayım buradaki çekilişle şansımı deneyeyim derseniz yapmanız gereken sadece bu yazıma katılıyorum diye yorum yazmak olacak. Çekilişe katılım için son gün 15.11.2020

Katılım Şartları:

  • Daha önce r10’dan herhangi bir sebeple banlanmamış olmak
  • 18 Yaşından büyük olmak
  • Bir websitenizin olması
  • Halihazırda r10 üyesi olmamak
  • Başkası adına değil kendi adına katılmak
  • Çekilişi bir kişi kazanacak, bir de yedek talihli belirlenecek. Kazananları bu yazıyı güncelleyerek yine buradan açıklayacağım.

Herkese bol şanslar ..

 

17.11.2020 tarihli güncelleme:

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI;

Çekilişi tamamladık. Çekiliş sonuçlarını bu linkten ve yukarıdaki resimden göreceğiniz üzere ahmet adlı arkadaşımız kazandı. Kendisine r10 kariyerinde başarılar diliyorum 🙂