Uzun süren uğraşlar sonucu ortaya gerçekten çok güzel bir platform çıktı. Sonunda bu yorucu sürecin neticesinde keyifli ve görsel anlamda doyurucu derli toplu bir websitesi oldu.

Daha önceki blog yazılarımda da bahsettiğim üzere yapı sektörüne yönelik buluşmalar, etkinlikler, bültenler, güncel sıcak gelişmeler, firma tanıtımları vb.. iş alımları, kariyer fırsatlarının özgürce paylaşılabileceği bir yer yoktu. Yani vardı da ya çok kullanılmıyordu, ya da artık tozlanmış kitaplar gibi demode olmuşlardı..

Yapıforumu sitesiyle birlikte sektörün bu ihtiyacına yönelik güzel bir adım atmış olduk.

Tabi mimarlar.online için bir sonun başlangıcı olsa da her ikisi için de aynı amaç güdüldüğünden herhangi bir kayıp söz konusu olmadı diyebilirim.

Üyelikler çok kısa bir süre için açık.. İlerleyen süreçlerde davetiye sistemi ile üye alımları yeniden açılabilir. Forum yönetimi olarak olabildiğince korsan – kaçak vb. konularda göz açtırmamaya dikkat edeceğiz. Herşeyin yasal, düzgün adam gibi olduğu, gerçek bir portal, yapı – inşaat forumu sitesi olarak ayakta durması için uzun yıllar elimden geleni yapacağım.

Bu arada mimarlar.online ‘a üye olduysanız oradaki kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile yapıforumu’na da giriş yapabilirsiniz.

Yoksa halen üye olmadınız mı ? (: O zaman sizi şöyle alalım.. YAPIFORUMU'NA KAYDOL