Sen de mi? Evet.. Ben de ..

Çünkü paylaşmak gerçekten güzel birşey. Amacından sapmadığınız sürece..

Örneğin benim gibi müzikle ilgileniyorsanız ve bunları paylaşarak daha fazla insanla etkileşim kurmak gibi bir niyetiniz varsa youtube kanalı açarak bu kayıtları paylaşmak gerçekten çok iyi bir fikir olabilir.

Tabi yine kendimden örnek verecek olursam, tam zamanlı asıl işiniz fiziksel ve kimyasal (zihin olarak) sizi fazlasıyla yoruyorsa bu dediğimi yapmak biraz zor olsa da inanın bana çok faydalı ve değişik dünyalar üzerinden işiniz ve normal hayat akışınız dışında farklı şeylere kafa yormanıza neden olduğundan ciddi anlamda stres attırıyor.

***

Youtube kanalımda müzik ana başlığı altında çoğunluğunu kendi kaydettiğim şarkılardan oluşan ya türkü, ya şarkı ya da kendi bestelerimi paylaşmak için varım. Ayrıca naçizane bütçemden yer ayırarak studyo ortamında kaydettiğim şarkıları da paylaşıyorum. Ve bunları paylaşmaya devam edeceğim.

Böyle yapmak daha iyi hissettiriyor. Tabi youtube konusunda baya acemi olmakla birlikte herşey çok güzel olsun diye bazen saçmalamacalar da olabiliyor.. Bunlar için şimdiden affınıza sığınıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar! Kanalıma hoşgeldiniz sadasdafdsfdsasdsdasD..

İstemsiz bir gülümseme.. Tabi anladınız.. Yok, o kadar büyümek, milyon aboneye oynamak gibi bir niyetim.. Zaten memnun olduğum bir işim ve mesleğim var çok şükür.. Sadece bu güzel hobiyi daha fazla insana duyurmak fena olmazdı.. Bu yüzden kanalımı açtım ve müzik yapmaya devam edeceğim.

Şimdilik bu kadar.. Hazır bu yazıyı paylaşmışken abone olmak isteyenler için kanal linkimi de bırakayım; youtube.com/c/muratercelebi

Yukarıda da bahsettiğim gibi çoğunlukla kendi kaydettiğim şarkıları paylaşıyor olacağım ama belki ileride daha farklı yine müzik parantezinde işler de olabilir..